PDA

Просмотр полной версии : Король Зулусов "чёрные разрушают Юж.Африку"

Анатолий
09.12.2015, 21:31
Статья на украинском, но в принципе понятно что король критикует манде листовой красно паразитов в общем. В то время когда зулусы поддерживали Апартеид "до тынды", до конца в общем.

Чинний король племені південно-африканського племені Зулусів заявив, що країна була в кращому економічному, військовому і соціальному становищі за часів білого панування – і що історія засудить чорних за руйнування всього, що вони дістали від білого уряду.

Цю заяву король Ґудвіл Звелітіні, що обіймає зулуський трон з грудня 1971 року заявив у своїй офіційній промові, виголошеній у своїй резиденції в Нонґомі (провінція Квазулу-Наталь), на минулих вихідних.
Король зулусів заявив, що колишні білі правителі Південної Африки «збудували потужну державу з найміцнішою економікою та армією на всьому материку, південно-африканська валюта зростала, а економіка квітла».

«Але згодом», - додав король, - «прийшла так звана демократія і чорні люди зруйнували досягнення минулого. Ми нині руйнуємо економіку вщент».

Звертаючись безпосередньо до своїх чорний підданих король Звелітіні сказав, що «ви не хочете розбудовувати, те що успадкували. Ви заводити себе на хибний бік історії. Історія жорстоко засудить чорних за те, що вони провалили можливість розбудувати успіхи африканерів. Чорні просто люблять бавитись сірниками, щоб зрештою спалити збудоване білими.»

Король додав, що чорні не вдячні жодному зі здобутків білих людей, хоча навіть вожді АНК [лівацька негритянська партія, що нині при владі в ПАР – прим. Зентропа] засідають в спорудах зведених білими. «Як не дивно, всі президенти обрані за так званої демократії засідають в будинках збудованих за апартеїду».

Насамкінець, король зізнався слухачам, що «почувається щасливим, що народився саме 1948 року, коли Національна партія [білі націоналісти – прим.Зентропа] прийшла до влади. Африканери мене поважали. Я навіть не знаю, що трапилось, що вони поважали мене так сильно.» Він додав, що й досі зберігає всі медалі, якими білий уряд винагородив його «королівство» з нагоди історичних подій та досягнень племені Зулусів.

Слід зазначити, що ці коментарі король Звелітіні дав після сварки з урядом послідовників Нельсона Мандели, який він раніше підтримував, після того як останній почав наїжджати на володіння зулуського вождя.

Ілюстрації: король зулусів в ритуальному вбранні, знімок з газети під заголовком - "Король вихваляє режим апартеїду", вулиці найбільшого міста ПАР Йоханесбурга (за 7 грудня 2015) і фото в часи апартеїду

Джерело: http://newobserveronline.com/zulu-king-blacks-destroy..

#зентропа_новини

https://pp.vk.me/c627116/v627116628/23390/1KeEIrkfqqQ.jpg